Компанія IDRA - виробництво машин для лиття та допоміжного обладнання

Компанія IDRA - це 70 років досвід виробництва машин для лиття та допоміжного обладнання. IDRA є одним з найбільших виробників машин для лиття під тиском в світі. Цей бренд - синонім якості і надійності обладнання. Надійність, зручність використання, інноваційні технології та простота обслуговування - це результат роботи інженерів IDRA.

Компанія має понад 2000 клієнтів у всьому світі і більше 15000 експлуатованих машин власного виробництва для лиття під тиском. Витрати на дослідження та інноваційні розробки в області виробництва машин для лиття в 2018 р склали понад 1 млн. Євро.

Структура продажів устаткування для лиття в світі: 43% - Європа, 29% - Америка, 22% - Китай, 7% - інші країни.

Крім виробництва високоякісного обладнання, компанія IDRA вкладає великі кошти в гарантійне і післягарантійне обслуговування своєї продукції, а також модернізацію існуючих виробництв. Колл-центр і телесервіс (віддалений доступ до обладнання) гарантують швидкі відповіді на виниклі питання і негайне відновлення робочого стану виробництва в 95% випадків.

Крім того, технічний центр IDRA пропонує своїм клієнтам широкий спектр навчальних курсів по продуктах і технологіям IDRA.

Компанія "КІТМАС" є офіційним представником IDRA в Україні і забезпечує повний перелік продажних, післяпродажних, гарантійних і консультаційних послуг по ливарному обладнанню IDRA. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які ваші питання.

Веб-сайт компанії IDRA

     

Машини OL CS

Машини OL R

Машини XPress

Машини OL CS із зусиллям затиску від 420 до 5500 тонн призначені для забезпечення високої продуктивності і постійної якості продукції. Машини OL R є новим поколінням прес-форм для пресів, з більш коротким, порівняно з аналогічними моделями, тумблером і кращим розподілом навантаження на стрижень, автоматично компенсує теплове розширення матриці. Нова машина XPress від Idra розширює межі завдяки численним технологічним інноваціям світового класу в одному компактному рішенні, розробленому для забезпечення високої продуктивності великих пресів.
ВІДКРИТИ БРОШУРУ ВІДКРИТИ БРОШУРУ ВІДКРИТИ БРОШУРУ