Sogemi - виробництво машин для лиття сталі, чавуну і кольорових металів

Компанія Sogemi була заснована в 1968 році як підрозділ англійської компанії Baker & Perkins, що виробляла установки і машини для ливарного виробництва. На сьогоднішній день Sogemi є однією з провідних компаній на європейському та міжнародному ринку в області виробництва машин та установок для лиття сталі, чавуну і кольорових металів.

У компанії велику увагу приділяють новітнім розробкам в області лиття для зниження витрат на виробництві, ефективності і надійності ливарного устаткування. Компанія здійснює післяпродажне обслуговування і постачання запасних частин і матеріалів.

Sogemi Engineering S.r.l. виробляє: змішувачі, вібростоли, кантувателі, маніпулятори, сушки форм, транспортні системи, вибивні решітки, системи регенерації, пневматичний транспорт та іншу продукцію для ливарного виробництва.

Компанія "КІТМАС" є офіційним представником Sogemi Engineering S.r.l. в Україні. Ми надаємо повний пакет послуг з продажу і післяпродажного обслуговування обладнання. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які ваші питання.

Веб-сайт компанії Sogemi Engineering S.r.l.

ARTICULATED MIXER 40 T H CAROUSEL MOULDING LINE COATING SYSTEM WITH AUTOMATIC MANIPULATOR
     
MOBILE MIXER ON TRUCK TOTAL LENGHT 8 MT 40 T H MOULD MANIPULATOR PIVOTAL MIXER 20 T H