SEEIF Ceramic - вогнетривкі вироби та керамічні матеріали

SEEIF Ceramic, a.s. (Чеська республіка) - один з провідних європейських виробників вогнетривких виробів і керамічних матеріалів для використання в литті, транспортуванні та обробці рідкого металу в металургійній, ливарній та сталеливарної промисловості. Компанія була створена в 2009 році шляхом злиття трьох найбільших чеських виробників вогнетривких матеріалів для металургійної промисловості. З цього моменту продукція компанії вийшла на новий якісний рівень і на даний момент складає конкуренцію провідним світовим компаніям.

Група компаній SEEIF Ceramic, a.s. включає в себе 4 заводи і 3 науково-дослідні лабораторії. Для забезпечення високої якості вогнетривких виробів і послуг що поставляються в зв'язку з цим, в компанії SEEIF Ceramic a.s. впроваджена система менеджменту стандарту ISO 9001. Також здійснюється внутрішній контроль якості вхідної сировини і готової продукції.

Компанія "КІТМАС" є офіційним дистриб'ютором в Україні з продажу та технологічного супроводу керамічних і графітових матеріалів для ливарних підприємств, які виробляє компанія SEEIF Ceramic, a.s.

Фахівці нашої компанії пройшли стажування в SEEIF Ceramic, a.s. і готові надати якісну консультацію з усіх питань, пов'язаних з продукцією постачальника.

Сертифікат офіційного дистриб'ютора SEEIF Ceramic, a.s.

Веб-сайт компанії SEEIF Ceramic, a.s.

 

Керамічна літникова система

Модернізована керамічна літникова система з високою стійкістю проти проникнення рідкого металу
ВІДКРИТИ КАТАЛОГ