У 2019 українські метпідприємства скоротили виробництво чавуну на 2,5%, прокату - на 1,1%

У 2019 металургійні підприємства України виробили: чавуну 20,05 млн т (-2,5% до 2018 року), стали - 20,8 млн т (-1,3%), прокату - 18,16 млн т (-1 , 1%). Про це свідчать оперативні дані ОП "Укрметалургпром".

Read more

Передсвяткові настрої. Світовий ринок металургійної сировини: 12-19 грудня

Світовий ринок металургійної сировини наближається до кінця 2019 року в гарному настрої. Вартість металобрухту досягла $ 300 за т CFR, а трейдери розраховують на продовження зростання в січні на всіх основних регіональних ринках.

Read more

Витрати еврометаллургов можуть різко зрости через екологію

Асоціація європейських сталевих виробників Eurofer вітає прийняття Єврокомісією концепції European Green Deal по переходу на безвуглецевої металургію. Про це йдеться в опублікованому коментарі асоціації.

Read more

Виробництво сталі, чавуну і прокату в Україні - підсумки 10 міс. 2019 року

За даними ОП "Укрметалургпром" за 10 місяців 2019 року виплавка сталі і виробництво металопрокату в Україні дещо збільшилися рік до року, виплавка чавуну залишилася на минулорічному рівні.

Read more

Метінвест запустив після реконструкції стан 1700 на ММК ім. Ілліча

Група "Метінвест" завершила перший етап капітальної реконструкції стану гарячої прокатки 1700 на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча. Про це повідомив сьогодні генеральний директор підприємства Тарас Шевченко в рамках презентації для ключових клієнтів компанії з 19 країн в Маріуполі, передає кореспондент Мінпрому.

Read more

Довгостроковий прогноз по українському виробництву сталі залишиться похмурим - Fitch Solutions

Рейтингове агенство Fitch Solution заявило: «Ми зберігаємо похмурі перспективи для української сталеливарної промисловості на найближчі роки, що обумовлено триваючим конфліктом на Донбасі, який порушує життєво важливі ланцюжка поставок для виробників сталі.

Read more

Поставки української сталі на експорт обігнали внутрішнє споживання в 4,8 рази

Виробництво металопрокату в Україні за 9 місяців 2019 року склало 14,09 мільйона т, що на 2% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року (АППГ), з яких, за інформацією ТОВ «ЕТР-Спектр», експортовано близько 11,67 мільйона т, або 82,8%.

Read more

Виплавка чавуну в світі виросла на 0,1%

Виплавка доменного чавуну в 38 країнах світу за підсумками вересня підвищилася на 0,1% в порівнянні з тим же періодом 2018 р до 104,07 млн ​​т, за даними асоціації World steel.

Read more

Україна: зростання виробництва сталі за підсумками року може скласти 4%

Згідно з прогнозом міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, за підсумками поточного року українські металургійні підприємства наростять виплавку сталі на 4% в порівнянні з 2018 роком до 21,927 млн. т, повідомляє «Інтерфакс».

Read more

Перепочинок. Світовий ринок металургійної сировини: 3-10 жовтня

Перша декада поточного місяця видалася на світовому ринку спокійною. Китайські компанії були відсутні на ньому до 8 жовтня, та й в перші дні після відновлення операцій не відбувалося нічого значущого.

Read more

Рінат Ахметов купує "Часівоярський вогнетривкий комбінат"

Антимонопольний комітет (АМКУ) почав розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання компанією кіпрською компанією Vesco Limited акцій ПАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат" в Донецькій області, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства. Про це повідомляє прес-служба Комітету, передає БизнесЦензор.

Read more

"Дніпроспецсталь" скоротила випуск прокату на 9,5%

Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" (Запоріжжя) в січні-вересні 2019 року знизив випуск готового прокату на 9,5% в порівнянні з 9 місяцями 2018 року - до 113,7 тис. т. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані від неназваного представника підприємства.

Read more

Виробництво сталі скорочується скрізь, крім Китаю

За даними World Steel Association (WSA, worldsteel), в серпні 2019 року в 64 країнах, які подають свої статистичні дані в цю організацію, було виплавлено 156,0 млн. т сталі, на 3,4% більше, ніж в той же період минулого року. Середньодобовий обсяг виробництва склав 5,034 млн. т, що лише на 0,1% менше, ніж в липні.

Read more

Україна в жовтні наростить виплавку сталі на 5,4%

Металургійні підприємства України мають намір в жовтні 2019 роки наростити виплавку сталі на 5,4% в порівнянні з прогнозними показниками на вересень - до 1,95 млн т із 1,85 млн т. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформаційну довідку об'єднання "Укрметалургпром".

Read more