УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА ПОНИЗИЛИ ЕКСПОРТ ЛОМУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ НА 56,48%

Українські підприємства в січні поточного року понизили експорт лому чорних металів в грошовому вираженні, за оперативними даними, на 56,48% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до $2, 61 млн.

Read more

ПІДПРИЄМСТВА ЗА ОПЕРАЦІЯМИ З ЛОМОМ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ НАРОСТИЛИ ЗАГОТІВЛЮ МЕТАЛОБРУХТУ НА 36,6%

Підприємства за операціями з ломом чорних металів в січні-листопаді поточного року наростили заготівлю металобрухту на 36,6% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 3 млн 783,6 тис. тонн.

Read more

МІНЕКОНОМІКИ ОПУБЛІКУВАЛО ПРОЕКТ ПРО ЗАБОРОНУ ЕКСПОРТУ МЕТАЛОБРУХТУ З КРАЇНИ

Міністерство економіки України опублікувало проект постанови Кабінету міністрів про тимчасовий - до кінця 2022 року - забороні експорту металобрухту з країни, на чому останнім часом наполягає асоціація "Укрметаллургпром".

Read more

МЕТАЛУРГІЙНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ ЗБІЛЬШИЛИ НАДХОДЖЕННЯ ВІД ЕКСПОРТУ ЧОРНИХ МЕТАЛІВ НА 73%

Металургійні підприємства України в січні-серпні поточного року збільшили надходження від експорту чорних металів, за оперативними даними, на 73,15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до $8, 93 млрд.

Read more

ФЕРОСПЛАВНІ ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ СУМАРНО ЗБІЛЬШИЛИ ВИПУСК ПРОДУКЦІЇ НА 0,9%

Феросплавні підприємства України в січні-липні поточного року сумарно збільшили випуск продукції на 0,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 498,69 тис. тонн, у тому числі в липні - 83,89 тис. тонн.

Read more

КОКСОХІМІЧНІ ЗАВОДИ ІМПОРТУВАЛИ 5,34 МЛН ТОНН РЯДОВОГО КОКСІВНОГО ВУГІЛЛЯ І ВУГІЛЬНОГО КОНЦЕНТРАТУ

Коксохімічні заводи(КХЗ) України в січні-липні поточного року імпортували 5,34 млн тонн рядового коксівного вугілля і вугільного концентрату для коксування, що на 4,8% менше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Read more

КОПАЛЬНЯ "СУХА БАЛКА" ЗБІЛЬШИЛА ВИРОБНИЦТВО ТОВАРНОЇ ЗАЛІЗНОЇ РУДИ НА 1,8%

Копальня "Суха Балка"(Кривій ріг Дніпропетровській обл.), що входить до групи DCH Олександра Ярославського, в січні-липні поточного року збільшила виробництво товарної залізної руди на 1,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 1 млн 551,768 тис. тонн.

Read more

Залізна руда стала стратегічно важливим оборонним сировиною - Зеленський ввів в дію рішення РНБО України

Рішенням РНБО України затверджується перелік металевих руд і неметалевих корисних копалин, що мають стратегічне значення для сталого розвитку економіки та обороноздатності держави.

Read more

АМКР підтримує ініціативу "Укрметалургпром" і Укртрубопром "про введення заборони на експорт брухту чорних металів

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР, Дніпропетровська обл.) Підтримує ініціативу об'єднань підприємств "Укрметалургпром" і Укртрубопром "про введення заборони на експорт брухту чорних металів до 2024 року для збереження стабільної роботи вітчизняних металургійних підприємств.

Read more

У 2019 українські метпідприємства скоротили виробництво чавуну на 2,5%, прокату - на 1,1%

У 2019 металургійні підприємства України виробили: чавуну 20,05 млн т (-2,5% до 2018 року), стали - 20,8 млн т (-1,3%), прокату - 18,16 млн т (-1 , 1%). Про це свідчать оперативні дані ОП "Укрметалургпром".

Read more

Передсвяткові настрої. Світовий ринок металургійної сировини: 12-19 грудня

Світовий ринок металургійної сировини наближається до кінця 2019 року в гарному настрої. Вартість металобрухту досягла $ 300 за т CFR, а трейдери розраховують на продовження зростання в січні на всіх основних регіональних ринках.

Read more

Витрати еврометаллургов можуть різко зрости через екологію

Асоціація європейських сталевих виробників Eurofer вітає прийняття Єврокомісією концепції European Green Deal по переходу на безвуглецевої металургію. Про це йдеться в опублікованому коментарі асоціації.

Read more

Виробництво сталі, чавуну і прокату в Україні - підсумки 10 міс. 2019 року

За даними ОП "Укрметалургпром" за 10 місяців 2019 року виплавка сталі і виробництво металопрокату в Україні дещо збільшилися рік до року, виплавка чавуну залишилася на минулорічному рівні.

Read more

Метінвест запустив після реконструкції стан 1700 на ММК ім. Ілліча

Група "Метінвест" завершила перший етап капітальної реконструкції стану гарячої прокатки 1700 на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча. Про це повідомив сьогодні генеральний директор підприємства Тарас Шевченко в рамках презентації для ключових клієнтів компанії з 19 країн в Маріуполі, передає кореспондент Мінпрому.

Read more

Довгостроковий прогноз по українському виробництву сталі залишиться похмурим - Fitch Solutions

Рейтингове агенство Fitch Solution заявило: «Ми зберігаємо похмурі перспективи для української сталеливарної промисловості на найближчі роки, що обумовлено триваючим конфліктом на Донбасі, який порушує життєво важливі ланцюжка поставок для виробників сталі.

Read more

Поставки української сталі на експорт обігнали внутрішнє споживання в 4,8 рази

Виробництво металопрокату в Україні за 9 місяців 2019 року склало 14,09 мільйона т, що на 2% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року (АППГ), з яких, за інформацією ТОВ «ЕТР-Спектр», експортовано близько 11,67 мільйона т, або 82,8%.

Read more

Виплавка чавуну в світі виросла на 0,1%

Виплавка доменного чавуну в 38 країнах світу за підсумками вересня підвищилася на 0,1% в порівнянні з тим же періодом 2018 р до 104,07 млн ​​т, за даними асоціації World steel.

Read more

Україна: зростання виробництва сталі за підсумками року може скласти 4%

Згідно з прогнозом міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, за підсумками поточного року українські металургійні підприємства наростять виплавку сталі на 4% в порівнянні з 2018 роком до 21,927 млн. т, повідомляє «Інтерфакс».

Read more

Перепочинок. Світовий ринок металургійної сировини: 3-10 жовтня

Перша декада поточного місяця видалася на світовому ринку спокійною. Китайські компанії були відсутні на ньому до 8 жовтня, та й в перші дні після відновлення операцій не відбувалося нічого значущого.

Read more

Рінат Ахметов купує "Часівоярський вогнетривкий комбінат"

Антимонопольний комітет (АМКУ) почав розгляд справи про концентрацію у вигляді придбання компанією кіпрською компанією Vesco Limited акцій ПАТ "Часівоярський вогнетривкий комбінат" в Донецькій області, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства. Про це повідомляє прес-служба Комітету, передає БизнесЦензор.

Read more

"Дніпроспецсталь" скоротила випуск прокату на 9,5%

Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" (Запоріжжя) в січні-вересні 2019 року знизив випуск готового прокату на 9,5% в порівнянні з 9 місяцями 2018 року - до 113,7 тис. т. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на дані від неназваного представника підприємства.

Read more

Виробництво сталі скорочується скрізь, крім Китаю

За даними World Steel Association (WSA, worldsteel), в серпні 2019 року в 64 країнах, які подають свої статистичні дані в цю організацію, було виплавлено 156,0 млн. т сталі, на 3,4% більше, ніж в той же період минулого року. Середньодобовий обсяг виробництва склав 5,034 млн. т, що лише на 0,1% менше, ніж в липні.

Read more

Україна в жовтні наростить виплавку сталі на 5,4%

Металургійні підприємства України мають намір в жовтні 2019 роки наростити виплавку сталі на 5,4% в порівнянні з прогнозними показниками на вересень - до 1,95 млн т із 1,85 млн т. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформаційну довідку об'єднання "Укрметалургпром".

Read more