Офіційний представник постачальників обладнання і матеріалів для металургії

ПОСТАВКИ ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛІВ

Компанія "Кітмас" є постачальником широкого асортименту матеріалів і обладнання для ливарного і металургійного виробництва: керамічні літникові системи, графітові і силікато-карбідні вироби, вогнетривкий пісок, ремонтні, набивні і торкретируючі маси для сталеливарних печей і ковшів, машини для лиття під тиском з холодною камерою, двоповерхові горизонтальні холодильні машини, машини для лиття під тиском з гарячою камерою, мобільні і стаціонарні змішувачі, вібростоли, комплектні формувальні лінії, кантувателі, маніпулятори, сушки форм, транспортні системи, вибивні решітки, системи регенерації, пневматичний транспорт, високотемпературні теплоізоляційні і вогнетривкі матеріали.

 

ОФІЦІЙНІ ПРЕДСТАВНИКИ В УКРАЇНІ

Ми є офіційним представником в Україні таких брендів як:
- SEEIF Ceramic, a.s. (Чехія)
- Magnolithe GmbH (Австрія)
- Idra Group (Італія)
- Sogemi Engineering S.r.l. (Італія)
- Morgan Advanced Materials (ЄС)

 

ККОНСУЛЬТАЦІЇ ТА СЕРВІСне обслуговування

Наші фахівці мають великий досвід роботи в сегменті металургійної та ливарної промисловості. Персонал нашої компанії регулярно проходить навчання у постачальників. У нас ви можете отримати професійну консультацію щодо застосування матеріалів для металургійного і ливарного виробництва, а також щодо вибору, використання та сервісного обслуговування обладнання.

magnolite kitmas 2019 09 04 12 41 42 magnolite kitmas 2019 09 04 12 41 41

 

Якщо вам необхідна консультація щодо застосування або з питань покупки матеріалів і устаткування для лиття та металургії в Україні, звертайтеся до фахівців компанії "Кітмас".